Güncel SEO

Güncel SEO Nedir? Güncel SEO kavramının anlamı, arama motorlarının yaptıkları algoritma düzenlemelerini takip etmek ve yapılan değişikliklere uyum stratejisi geliştirip, onu uygulamaktır. Bunun sebebi ise, SEO açısından web sitelerini güncel tutabilmek ve özellikle Google’ın çeşitli hayvan isimleri ile yaptığı güncellemelerden en az hasarla kurtarmaktır. Özellikle, Google’ın spamla mücadele bahanesi ile yaptığı son güncellemeler, sıralamalarda adeta… Devamını Oku »

Seocu Ve Google Mücadelesi

Google Güncellemelerinin Seocu İle İlgisi Bildiğiniz gibi Google, ara ara güncellemeler yayınlar ve bu güncellemelerin, kullanıcılar açısından, arama sonuçlarında kaliteyi artırmak amacıyla yapıldığını iddia ederler. Hedeflerinin ise, spam içerik ve kalitesiz kopya siteler ile mücadele olduğunu belirtirler. Tabi doğal olarak  her güncellemeden sonra, sıralamalarda dalgalanmalar meydana gelir. Bir anda ilk sayfada olan siteler, ikinci hatta… Devamını Oku »

Seocu

Seocu kimdir ve ne yapar? Seocu denildiğinde bazılarımız için hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Son on yıl içerisinde tüm dünya dillerine giren SEO kavramına öncelikle bir bakalım. SEO kelimesi İngilizce Search Engine Optimisation kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonudur. Optimizasyon nedir derseniz bunun karşılığı da, uyumlu hale getirme, uyumlandırmadır. Yani bir web sayfasını arama motorlarının… Devamını Oku »

Temizlik Şirketleri

İzmir Temizlik Şirketleri Modern çağın belki de en büyük problemlerinden birisi, insanların bazı şeylere yeterince zaman bulamayışıdır. Gerek çalışma hayatı, gerek ailenin kalabalık olması ya da hiç hesapta olmayan sağlık sorunları  gibi nedenler yüzünden aksayan temizlik hizmetleri bunlardan biridir. Temizlik derken, elbette her evde, ya da iş yerinde rutin olarak yapılan gündelik temizlikten bahsetmiyoruz. Görünen… Devamını Oku »

İslami Sohbet

İslami Sohbet Sitesi Yurdumuzun en çok ziyaret edilen islami sohbet sitelerinden birisi olan tr.islamisohbetodalari.net web sitesi üzerinde birçok Müslüman kardeşimiz ile dini sohbet ederek aynı ortamı paylaşabilir, tüm dini bilgiler ve islami konuları islami sohbet odalarında yapılan paylaşımlar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bay ve bayan tüm İslami Sohbet kullanıcıları, İnternet ortamında bu web sitesini seçerek, günün her… Devamını Oku »

SEO Yapımı

Seo Nasıl Yapılır? SEO, arama motorlarının, sırf size zorluk çıkartmak için geliştirdiği bir uygulama değildir. Aksine, seo yapısı itibariyle, tarayıcı ve kullanıcı dostu siteler oluşturmanız gerektiğini anlattığı için, aslında size çok yardımcı olmak için geliştirilen bir algoritma düzenidir. Dolayısıyla SEO, yani arama motoru optimizasyonu için öncelikle bu algoritmaları ve özellikle google’ın optimizasyon kriterlerini anlayıp, özümsedikten sonra,… Devamını Oku »

Uzman Seocu

Uzman Seocu Cenneti Son zamanlarda, ara sıra ziyaret edip, yeni makale ve içeriklerine göz attığım yerli ve yabancı  SEO Uzmanlarının sitelerinde, özellikle yerli sitelerde, herkeste bir uzman seocu edası ve sürekli bu işi yapan insanları karalamak, hatta sahtekarlıkla itham etmek! Adeta gökten inmiş bir uyarıcı melek suretine bürünüp, kendilerinden başka herkesi suçlamak ve karalamak! Oysa, her meslek… Devamını Oku »

Seocular Ne Yapar?

Seocular Seocular yani SEO Uzmanı yada bir başka tanımla SEO Danışmanı,  internet üzerindeki web sitenizin arama motorları tarafından hem tanınmasını hem de erişebilir olmasını sağlar. SEO Uzmanı sektörünüzle ilgili istediğiniz anahtar kelimeler de, arama motorlarının sonuç sayfalarında yer almanızı ve üst sıralarda çıkmanızı sağlayan SEO çalışmasını yapar, sitenizin trafiğini arttırır ve böylece firmanızın sunduğu  ürünler veya hizmetleriniz ile hedeflenen kitleyi , müşteriyi buluşturur.  İşinin… Devamını Oku »

Google Korsan SEO Yöntemlerine Karşı

Arama motorları içerisinde, tartışmasız lider konumda olan Google, daha önceden web sitelerini ilk sayfaya çıkarmak için yapılan çalışmalara pek müdahale etmezken, özellikle kopya ve spam içerik barındıran sitelere karşı, son yıllarda yeni algoritmalar geliştirip, izlemeye başladı. Hal böyle olunca, arama sonuç sayfalarında ki, sıralamalarda değişimler görüldü. Özellikle internet üzerinden online satış yapan siteler için çok kötü… Devamını Oku »

SEO Sektörü

Günümüzde, her gün çeşitli sektörlerde, binlerce web sitesinin yayına girmesi nedeniyle, internette rekabet ortamı zirve yaptı ve Kurumsal SEO danışmanlığı ile alakalı olarak zaman içerisinde, birazda işi zorlaştırma adına, google arama motorlarının algoritmalarını güncelleyerek farklı ve yeni kriterlere gereksinimler duyması, sektör içerisinde, web sitelerinin sıralamalarındaki oynamaları da beraberinde getirdi. Son yıllarda meydana gelen gelişmeler ve… Devamını Oku »