SEO Hizmetleri

By | 4 Haziran 2016

SEO Hizmetleri Gereklimidir?

seo-hizmetleriEvet SEO Hizmetleri gereklidir! Web sitelerinin arama sonuç sayfalarında ön sıralarda, hatta ilk sayfada çıkabilmesinin, özellikle online alışveriş yapılan e-ticaret siteleri ve günlük ciro hacminin büyük çoğunluğu, müşterinin internet üzerinden firma ile iletişim kurmasına bağlı olan tüm branşlardaki, web siteleri için bunun ne anlama geldiğini anlatmaya gerek var mı?

10 yıl kadar önce, seo demek, genellikle sitelerin meta taglarını düzenlemek ve basit bir robots.txt ve site haritasını hazırlayıp, başta google olmak üzere,arama motorlarına kaydetmekten ibaretti. Sosyal medya ve e-ticaret sitelerinin yaygınlaşması ile seo’nun amaç ve  hedefleri çok çeşitli hale geldi ve artık web siteleri için seo çalışması yaptırmak adeta zorunlu oldu. Sadece bir web sitesi yaptırıp, google’a kaydettirmekle, hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralara çıkacağını beklemek, sadece boş bir hayalden ibarettir. Özellikle hedef müşteri kitlesine ulaşmak isteyen siteler için bu durum para ve zaman kaybından başka bir şey değildir. Her gün milyonlarca sitenin yayına girdiği internette seo hizmetleri almadan, bu sıkı rekabet ortamında kalıcı olmak mümkün değildir. Her gün hedeflediğiniz anahtar kelimelerde, ilk sayfada çıkmanın diğer bir yolu olan adwords reklamları ise çözüm olmaktan uzaktır. Siteniz linkinin değil, yüksek tıklama ücretli reklamınızın ilk sayfada yer alacağı bu sistemde ki varlığınız bütçeniz tükenene kadardır. Bu açıdan baktığınızda sitenizi ilk sıralara taşıyacak ve en önemlisi kalıcı olmanızı sağlayacak bir seo çalışmasının ne kadar önemli ve ekonomik bir çözüm olduğu ortaya çıkmaktadır.

Seocu.İnfo olarak çok geniş bir yelpazede, seo hizmetleri vermekteyiz. Elbette hizmetlerimizin detayları ve neyi, nasıl yaptığımız konusunda takdir edersiniz ki, çok ince ayrıntılara girecek değiliz. Fakat şöyle diyebiliriz;

Bazen alışılmış kuralların dışına çıkarak, ama genelde özellikle google algoritmaları çerçevesinde, legal veya en azından illegal olmayan yöntemlerle seo çalışmaları yapmaktayız.

Kurumsal veya kişisel sitelerinizin arama sonuç sayfalarındaki pozisyonundan memnun değilseniz ve yüksek bütçeli reklam giderlerinden bıkıp, usandıysanız, bizimle temas kurmanız yeterlidir. Sitenizi analiz ederek, sizin için en uygun çözümleri üretelim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...