SEO Paketleri

SEO Paketleri

seo-paketleri-nedirNette seo paketleri hakkında araştırma yaptığınızda, çeşit çeşit paketler ve  farklı fiyatlandırmalar görürsünüz. Bu fiyatlandırmaların büyük çoğunluğu, belli bir sektör gözetmeksizin, standart olarak hazırlanmıştır. Oysa her web sitesi, gerek sektörel açıdan, gerek kategorik açıdan farklı klasmana, farklı rekabet ortamına, farklı datalara, hatta farklı hedeflere sahiptir. O yüzden yapılacak çalışma,  genel uygulamalar dışında, her siteye özel olmalıdır. İnternet üzerinden on line satış yapan bir e-ticaret sitesine yapılacak çalışma ile, bir nakliyat sitesine yapılacak seo çalışması bir değildir. Sitelerin faaliyet alanları  farklı olduğundan, hazır seo paketlerinden ziyade, kalıcı bir başarı için, özel seo çözümleri hazırlanıp, uygulanmalıdır.

Sitenize Özel SEO  Paketleri

Üzerinde çalışmamız istenen bir web sitesini, o sektördeki rekabet ve rakip analizinden, istenen anahtar kelimelere kadar, A’dan Z’ye çok farklı kriterler de, detaylı şekilde analiz ettikten sonra, o web sitesi için özel bir çalışma paketi hazırlayıp, en ekonomik seo hizmeti olarak öneriyoruz.

SEO Paketleri ve diğer hizmetlerimiz için buraya tıklayıp bize yazınız. Sitenizi analiz edip, size en uygun ve en ekonomik öneri ile dönüş yapalım.